Toit koju

 

Toit koju või kontorisse?

 

Meie koduleheküljelt saate tellida toidu koju või kontorisse. Selleks valite loetelust sobiva fixedbannerrestorani, ning tutvute selle menüüga. Enne tellimist veenduge palun, et restoran on hetkel avatud. Meie kodulehekülg annab Teile teada, et restoran on suletud sõnumiga “Suletud” restorani infos; samuti puudub vahetult restorani poolt pakutavate toodete juures klahv “Osta”. Juhul kui Teil on tekkinud probleemid toidu tellimisega, helistage meile ja meie operaatorid aitavad Teil teha tellimust. Toidu kojutoomine toimub ööpäevaringselt. Või märgitud tööajal millla restoran on avatud toidu kojutoomiseks!

Kõik restoranid, mis on loetletud meie koduleheküljel, on väljapakkunud Teie valikuks oma menüüd. Toidutellimuse vormistamiseks palun klikkige restorani nime peale või roogade valikumenüü peale lehekülje vasakul. Olles teinud oma toiduvalikut, võite helistada või tellida Interneti teel. Siis võtab meie mänedžer Teiega ühendust, et täpsustada kohaletoimetamise tingimusi ja kinnitada Teie tellimust.
Lisaks tellimisele Te võite anda oma hinnangud igale valitud restoranile ja jätta tagasisidet ja soove. See funktsioon on lubatud registreeritud kasutajatele. Juhul kui Teil on soove teeninduse osas või mõtteid kodulehekülje täiendamise kohta, helistage või kirjutage meile, meil on hea meel teie osavõtlikkuse pärast ja me anname endast parima et võtta arvesse teie soove ja ettepanekuid.
Tänu meie TurboDeliver Üldtellimissüsteemi teenusele võite leida Teie jaoks sobivad road kõikidest restoranidest, mida me teenindame. Et tellimine oleks mõnus, oleme sorteerinud restoranid köökide järgi. Saate valida toitu, mis Teile kõige paremini sobib. Meil on valikus maailma põhiköökide road. Kõik, alates hiina toidust kuni mehhiko köögini. 

Kõige populaarsemad restoranid kes tegeleb toit koju teenusega: Pizza Grande, Peetri pizza, Sushi panda, Silk, Asushi, Sushi set ja palju muud.

Kasutage meie toit koju teenust - lihtne, mugav ja soodne.

Toidu koju tellimine Harjumaa piires.

Lisainfot TurboDeliveri poolt osutatavate teenuste kohta on saadaval menüü "Toit koju" - “Teenuste” osast või meie operaatorite käest.

 

Tel. 58188181 või 6519191

Teised toidu kojutoomise teenused:


- Lõunad kontorisse
- Toit koju restoranidest
- Toidu kojutoomine peolauale
- Cateringu teenused


 

fixedbanner