Toidu kojutoomise teenused

- Lõunad kontorisse


See teenus võimaldab Teil saada lõunad vahetult kontorisse, kehtib korduvate tellimuste puhul. Sel juhul osutatakse teenus tellija ja täitja poolt kokkulepitud graafiku alusel. Selleks, et vormistada lõunateenust, TurboDeliveril on suurimas valikus erinevaid restorane iga kliendi maitse järgi. Teenuse tellimuse vormistamiseks palume Teid täita allpooltoodud küsimustiku ja saada selle meie e-postile või võtta meie operaatoritega ühendust.


1. mitu isikut soovivad lõunaid saada
2. milliseid roogasid soovite (supid, põhiroad, desserdid)
3. mis kellaajaks soovite saada lõunaid.
4. mitu eurot soovite kulutada lõunaks.


- Toidu kojutoomine restoranidest


See teenus kujutab endast toidu kojutoomist restoranidest tellimuse vormistamise hetkel kliendiga kokkulepitud tähtajal. Keskmiselt täidetakse teenust 50 minuti jooksul. Meil on pakkuda suurimas valikus roogasid; tänu Internetipoele võite koostada oma isiklikku menüüd valides road linna parimatest restoranidest!
Näide: Klient võtab operaatoriga ühendust või tellib Internetist (siis igal juhul helistab operaator kliendile tagasi, et teatada, et tellimus on vastu võetud). Pärast seda teostatakse kullerteenust ja kliendile toimetatakse tema tellimus kohale.

 

 

fixedbanner