Lillede kohaletoomise teenused, lillede saatmine

 

- pidude kujundamine

antud teenus võimaldab Teil kiiresti ja kvaliteetselt kujundada igat Teie poolt kavandatud pidu. Meie floristid on valmis täitma Teie soovid ja ettekujutlused. Oleme valmis viima Teie unistusi ellu. Pulmad, sünnipäev, kus iganes Te ka ei otsustaks pidu korraldada, meie osutame Teile teenust täpselt märgitud tähtajaks.

fixedbanner- eraisikute õnnitlemin, lillede saatmine, lilled kulleriga

antud teenuse all mõeldakse Teie lähedaste või tuttavate ühekordset õnnitlemist. Lillede saatmine üle Eesti. Meie täidame tellimusi lühima aja jooksul. Saate õnnitleda Teie sõbra nii lillekimbu kui ka kommikarbiga. Meie klientidel on alati võimalus saata õnnitlust koos kingitusega. Õnnitlust kirjutatakse kliendi poolt valitud kaardile, soovitud keeles. Samuti lillede saatmisel on meie klientidel ka võimalus incognito-ks jääda

 

Võite ise kingitusi välja mõelda ning kooskõlastada meie operaatoriga teie kingitusvalikut. Meie operaatorid abistavad Teid hea meelega ja pakkuvad välja võimalikult sobivamaid variante teenuste teostamiseks.

Näide: Soovite saata lillekimbu kaardiga Tallinnas viibivale inimesele, ise olete Inglismaal. Registreerudes meie koduleheküljel või võttes ühendust meie operaatoriga Te valite kingitust ja ütlete saaja aadressi ja kontakttelefoni numbri. (Juhul kui Teil puudub saaja asukoha info, piisab telefoninumbrist. Meie operaator võtab ise saajaga ühendust ja täpsustab vajalikku infot.) Saajale sobival ajal toimetatakse talle lilled.

- mitmete inimese õnnitlemine

antud teenus annab võimalust õnnitleda palju inimesi korraga ühesuguste kingitustega

Näide: Äripartner. “Partner” soovib õnnitleda kõiki oma kliente Jõulupühade puhul. Selleks ta võtab ühendust meie operaatoriga telefoni või Interneti teel. “Partner” edastab meile õnnitluste saajate aadressid ja kontaktid. (Samuti pakume eksklusiivsete õnnitluskaartide kujundamis- ja trükkimisteenust iga kliendi jaoks). Pärast arutame kliendiga üksikasjalikumalt kõiki kohaletoomistingimusi: kas esitame talle kättetoimetamisaruandeid, kas võtame klientidega eelnevalt ühendust jms. Pärast kooskõlastamist teostatakse kullerteenus.

- lillede kättetoimetamine kontorisse (tähtajaline leping)

See on teenus nendele klientidele, kes pidevalt vajavad lillede kohaletoomist. Allkirjastatakse tähtajaline kohaletoomisleping.

Näide: Hotell pidevalt või sageli vajab värskeid lilli Suite-numbritesse, kindlaks kellaajaks (kliendi saabumise ajaks).  Sõltuvalt lillekimpude keerukusest kooskõlastatakse minimaalne tellimuse täitmise tähtaeg. Pärast kooskõlastamist ja lepingu allkirjastamist teostatakse kullerteenus.

fixedbanner